Nariai

UAB Rūta

Saldainių fabrikas „Rūta“ kuria skonių legendas, kurios stebina Jus meistryste, lietuviškų receptų autentika, tradicijomis ir aukščiausia kokybe.

 

Pastarojo „Rūtos“ istorijos dešimtmečio puslapiai – vieni gražiausių, nors ir sunkiausių. Šiandien įmonėje dirba virš 200 darbuotojų, veikia gamybiniai cechai, technologinė bei mikrobiologinė laboratorijos, gamybinistechninis, mechanikos bei energetikos skyriai. Saldainių fabrike gaminama daugiau nei 300 pavadinimų saldumynų. Tai šokoladiniai saldainiai su įdarais, triufeliai, dražė, šokolado figūros, želė bei suflė saldainiai, becukriai, ekologiški, kulinarijos paveldo gaminiai, minkštoji karamelė, šokoladai su įvairiais priedais ir pagardais.

 

Plačiau: http://www.ruta.lt/

UAB „Mėlynė“ buvo įkurta bendradarbiaujant su LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės instituto mokslininkais, siekiant komercinti mokslinių tyrimų rezultatus.

 

Taikant inovatyvias technologijas, kurios leidžia maksimaliai išsaugoti galutiniame produkte biologiškai vertingas medžiagas, įmonėje kuriami funkcionalūs maisto produktų prototipai.

 

„Mėlynė“ dirba daugiausia su vietinėmis, tik aukščiausios kokybės, Lietuvoje išaugintomis žaliavomis. Įmonės siekia, kad jos gaminami produktai būtų ne tik skanūs, bet ir maksimaliai naudingi žmogaus sveikatai. Norėdama produktuose išsaugoti visas vertingas medžiagas (funkcionaliuosius komponentus), įmonė nenaudoja jokių sintetinių dažiklių ir konservantų.

 

Apie produktus:

 

Įmonėje liofilizuojami (džiovinami šaltyje) įvairūs vaisiai, uogos, daržovės ir vaistiniai augalai. Liofilizacija – tai tobula džiovinimo vakuume šalčiu technologija, kuri iš produkto pašalina tik vandenį, o visas biologiškai aktyvias medžiagas, vitaminus, fermentus ir k.t. – išsaugoja. Liofilizuojant nenaudojami jokie konservantai, dažikliai ar skonio stiprikliai, vaisiuose 100 proc. išlieka visi vitaminai ir biologiškai reikalingos žmogaus organizmui medžiagos.

 

Liofilizuotų vaisių, uogų ir daržovių skanėstai – gera alternatyva vietoje saldumynų, ir ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Skanėstai yra rankų darbo, natūralūs, mažai kaloringi produktai, pagaminti iš Lietuvoje išaugintų šviežių braškių, aviečių, juodųjų serbentų, svarainių, obuolių, kriaušių, špinatų bei moliūgų, naudojant džiovinimo šaltyje technologiją.
Augalinių baltymų kokteiliai – funkcionalusis gėrimas, kurį sudaro aukštos kokybės augaliniai baltymai ir įmonėje naudojama šalčio technologija (liofilizacija) džiovinti vaisiai ir uogos. Šis inovatyvus gėrimas gali būti vartojamas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų, kurie rūpinasi savo sveikata ir gera savijauta, tiek fiziškai aktyvių ir profesionaliai sportuojančių žmonių, kurie ieško alternatyvų chemizuotiems sporto papildams
Beržų sula – natūralus, vertingas ir mažai kaloringas produktas, kuris praturtintas biologiškai vertingomis medžiagomis iš liofilizuotų šaltalankių, juodųjų serbentų, aviečių bei svarainių sulčių.

 

Džemai – produktai, gaminami iš pertrintų vaisių, uogų ir daržovių. Į džemą patenka ne tik minkštimas, bet ir biologiškai vertinamomis medžiagomis praturtinta susmulkinta odelė. Kadangi džemų gamyboje nenaudojami maisto priedai ir konservuojančios medžiagos, šių produktų kvapas ir spalva išlieka natūralūs.

 

Plačiau: http://www.melyne.lt/

UAB Mėlynė

UAB Green Factory Baltic

UAB Green Factory Baltic (buvusi UAB Salpronė) – socialiai atsakinga ir novatoriška įmonė, kurios pagrindinė veikla yra salotų gaminių ruošimas. Supaprastiname kulinarinį darbą ruošdami salotas ir jų gaminius. Siekiame, kad platus salotų ir jų gaminių asortimentas atitiktų net išrankiausio kliento poreikius.

 

Plačiau: https://green-factory-baltic.lt/

Savo aromatinių žolynų ūkį įkūrėme 2009 metais. Tai tapo mūsų šeimos verslu. Tais pačiais metais sertifikavome ūkį kaip ekologinį. Mums svarbu, kad auginami augalai nebūtų užteršti sintetiniais pesticidais ar kitais chemikalais. Tai ką vartojame patys siūlome ir kitiems.

 

Mes auginame vienmečius, dvimečius ir daugiamečius aromatinius žolynus, kurie yra ne tik skirtingų rūšių, bet ir labai įvairių veislių. Todėl visi augalai skiriasi savo išvaizda ir dydžiu, žiedų ir lapų forma bei spalva, dauginimosi būdais ir auginimo sąlygomis. Parduodame tik savo ūkyje užaugintus, surinktus ir perdirbtus augalus bei su jais susijusią produkciją.

 

Aromatinių žolynų pavadinimas nusako, kad visus mūsų ūkyje auginamus augalus jungia jų išskirtiniai aromatai, o jų pritaikymas gali būti labai platus. Todėl visus šiuos žolynus galima panaudoti kasdieninėje aplinkoje. Plačiausiai žinoma ir populiarinama aromatinių žolynų gydomoji vertė. Tokių kaip čiobrelis – kosuliui palengvinti ar šalavijas – gerklės skausmui malšinti. Bet dauguma šių žolelių yra ne tik vaistas, bet ir maistas.

 

Tai jų prieskoninės savybės, suteikiančios maistui ypatingą skonį ir praturtinančios jį naudingomis medžiagomis. Tai plačiai žinomi raudonėliai, bazilikai ir kiek primiršti dašiai, juozažolės ar peletrūnai. Ir dar malonumas pasimėgauti kvapnia melisos, lofanto ar įvairių mėtų aromatinga arbata arba jomis aromatizuoti gaiviuosius gėrimus ar uogienes.

 

Be to galima aromatinius žolynus panaudoti ir namų ūkyje. Pirmiausia, tai galima pasidaryti įvairius natūralius kvapnius maišelius spintoms ar spintelėms kvėpinti. Dauguma aromatinių žolynų yra natūralūs repelentai. Jų skleidžiamo kvapo nemėgsta kandys, skruzdelės ir kiti nepageidaujami kenkėjai. Dėl šių savybių galima pasidaryti augalų ištraukas ar užpilus ir purkšti sodo ir daržo augalus nuo kenkėjų ir ligų.

 

Kas mėgsta save pamaloninti natūralia kosmetika, tas žino aromatinių žolynų teikiamą naudą grožiui. Be natūralių aliejų, muilo ar kremo galima pasidaryti labai paprastų priemonių grožiui. Tai žolelių, tokių kaip ramunėlės, šalavijai, medetkų užpilai ir nuovirai voniai, pirčiai ar plaukams perplauti.

 

Dar vienas būdas, kur panaudoti žolynus, tai – fitodizainas ir dekoratyvinis apželdinimas. Fitodizainas tai – augalų komponavimas interjere. Šiam darbui puikiai tinka tiek žali, tiek džiovinti žolynai. Juk aromatiniai augalai ne tik kvapnūs, bet ir labai dekoratyvūs. Įvairių veislių augalai skiriasi savo aukščiu, žiedų spalva, lapų margumu. Ir jei yra galimybė, verta įsigyti jums patikusių augalų ir įsiveisti nedidelį aromatinių žolynų darželį. Kuris bus ne tik dekoratyvus, bet galėsite pasinaudoti ir jo teikiama nauda. Prireikus, bet kada nusiskinsite šviežių žolelių arbatai ar patiekalams pagardinti.

 

Todėl maloniai kviečiame apsilankyti mūsų tinklalapyje ir susipažinti su visais ūkyje auginamais augalais ir kitais gaminamais produktais.

 

Plačiau: http://www.aromatiniaizolynai.lt//

Aromatiniai žolynai

UAB Satimed

Satimed daugiausia dėmesio skiria kanapių augalų viso spektro produktų, kurie gali palaikyti jūsų gerovę ir prisidėti prie sveiko gyvenimo būdo, moksliniams tyrimams ir plėtrai

 

Tai – specialistų grupė, daugiausia dėmesio skirianti natūralių vaistažolių vaistų moksliniams tyrimams ir taikymui tokioms produktų kategorijoms kaip kosmetika, papildai ar funkcinis maistas.

 

Įmonės kanapių augalai auginami Šiaurės Europoje atvirame ore. Ši geografinė vietovė garsėja savo puikiu oru, švariu dirvožemiu ir gruntiniais vandenimis. Klimatas užtikrina tik vieną auginimo ciklą per metus ir užtikrina geriausią sėklų ir stiebų kokybę.

 

Plačiau: http://www.satimed.eu/

SPILA – inovatyvus požiūris į sveikatinimo produktų kūrimą ir galutinę naudą vartotojui. Nuo pat įkūrimo 2008 metais pagrindinė veikla ir produktų inovacijos buvo susietos su „supermaisto“, o ypač mikrodumblių, spirulinos ir chlorelių, naudojimui kuriant sveiką funkcinį maistą kuris yra mažai perdirbtas (džiovinimas, malimas, maišymas) paliekant natūralumą ir visą gamtos sukurtą naudą.

 

Plačiau: https://www.spila.lt/

SPILA, UAB

LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės institutas

Kaip ir visų agronomijos mokslų, sodininkystės ir daržininkystės ištakos yra Dotnuvoje. 1924 m. pradėtos selekcionuoti daržovės. 1938 m. įsteigta Sodininkystės ir daržininkystės bandymų stotis, kuri 1940 m. perkelta į Vytėnus prie Kauno. 1956 m. čia iš Dotnuvos perkelti ir selekciniai bandymai.

 

1968 m. Vytėnų bandymų stotis įkurta naujojoje bazėje – Babtuose. 1987 m. reorganizuota į Lietuvos sodininkystės ir daržininkystės institutą, kuriam 1992 m. suteiktas valstybinio mokslo instituto statusas. 2010 m. reorganizuotas į Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro filialą Sodininkystės ir daržininkystės institutą.

 

Plačiau: https://www.lammc.lt/lt/sodininkystes-ir-darzininkystes-institutas/mokslo-padaliniai/2007

Sulčių spaudykla.

MB Sultė

ŠERKŠNŲ ŠEIMOS BITYNAS

Bitininkauti šeima pradėjo dar 1982 m., kai Jurgis ir Regina Šerkšnai įsigijo pirmąjį avilį. Iki tol Regina Šerkšnienė studijavo bitininkystę tuometiniame I. Mičiūrino žemės ūkio technikume Kaune. Baigusi studijas dirbo Lietuvos žemdirbystės mokslinių tyrimų instituto bityne Dotnuvoje, o nuo 1978 m. prižiūrėjo kolūkio bites. Kolūkiui iširus, įsigijo dalį jo bityno ir kartu su vyru toliau augino bites Raseinių rajone.

 

2008 m. prie tėvų prisijungė sūnus Dainius su žmona Viktorija ir pirmagime Sniege. Dainius pradėjo modernizuoti ūkį. Augo šeima, gimė vidurinioji dukra Mėta, kartu augo ir bitininkystės ūkis. Medaus kasmet šeima išsuka vis daugiau, tad paramų dėka atnaujino gamybos patalpas, nusipirko modernią įrangą: naujus medsukius, atakiavimo stakles, fasavimo ir etiketavimo mašinas. Šiuo metu bičių šeimų yra apie 550. Bityne jau laksto ir sūnus Jonas Teodoras.

 

Plačiau: http://www.serksnomedus.lt

UAB BALTIC FOOD TECHNOLOGIES profesionaliai užsiima parduotuvių įranga, daržovių sandėlių vėdinimo įranga, šaldymo sistemų projektavimu, pardavimu, įdiegimu, bei techniniu aptarnavimu. Įmonė siūlo šiuolaikinius ir nestandartinius sprendimus, pasaulyje lyderiaujančių gamintojų produkciją ir garantuoja nepriekaištingą visos įdiegtos įrangos darbą. Ko gero, Jūs turite klausimų kaip įsirengti parduotuvę, restoraną, šaldymo kamerą. Susisiekite su mumis ir kvalifikuotas, turintis didelę praktinę patirtį, mūsų įmonės kolektyvas, atsakys į Jums iškilusius klausimus, padės priimti tinkamą sprendimą ir nurodys teisingą kelią pasirenkant įrangą, neleisdamas pasiklysti siūlomos įrangos galybėje. Įmonė yra sukaupusi didelę darbo patirtį, dirbant tiek su juridiniais asmenimis, tiek su pavieniais-privačias klientais. Pradėję darbą nuo nedidelės apimties projektų, įgaudami vis daugiau patirties ir žinių, mes sugebėjome įgyvendinti vis didesnius, technologiškai sudėtingesnius ir atsakingesnius projektus. Tokių rezultatų pasiekėme mūsų klientams teikdami pilną paslaugų kompleksą – nuo projektavimo darbų iki įrangos įdiegimo, jos sumontavimo, garantinio ir po garantinio aptarnavimo.

 

Įmonės serviso specialistai vykdo techninę priežiūrą, vėdinimo, šaldymo techninę priežiūrą, restoranų įrangos garantinę bei pogarantinę priežiūrą, atlieka įrangos aptarnavimo darbus. Pagrindinis įmonės tikslas dirbant su klientais – individualus kiekvieno kliento poreikių ir problemų išsiaiškinimas ir analizavimas, teisingas ir optimalus įrangos parinkimas, vadovaujantis principu „kaina ir kokybė“, profesionalus ir kokybiškas montažas, bei atsakingas požiūris tiek į seną, tiek į naują klientą.

 

Pagrindiniai įmonės klientai, tai stambūs ūkininkai ir žemės ūkio produkcijos perdirbėjai. Taip pat bendradarbiaujame su Lietuvos Sodininkystės ir Daržininkystės instituto biotechnologijos katedra. Įmonė įstojusi į Lietuvos Daržovių Augintojų asociaciją, kur kas mėnesį rengiamos konferencijos ir seminarai, rengiame savo įmonės pristatymus ūkininkams. Taip pat esame Lietuvos maisto klasterio nariai.

 

Plačiau: http://saldymoirenginiai.lt/

AB Baltic Food Technologies

MB Ekosula

MB Ekosula – tai beržų sulos gavybos įmonė.

Mashie – Lietuvoje gaminamos, natūralios uogų tyrės šaltiems ir karštiems gėrimams ruošti.

Natūrali tyrė gaminama iš uogų, kurios natūraliai auga užšaldytame Šiaurės šalių kraštovaizdyje, kad būtų užtikrintas geriausias jų skonis.

„Nordic Berry“ atgaivina vertybes, su kuriomis ištisos kartos gyveno dar gerokai prieš Mus ir žada ilgalaikį džiaugsmo jausmą.

Gerai žinomas ir iš naujo atrastas skonis!

 

Plačiau: http:///nordic-berry.lt

UAB Nordic Berry

Amberry.

Šaltalankių ūkis.

Šaltalankių ūkis įsikūręs Alytaus rajono savivaldybėje. Pirmieji šaltalankių daigeliai pasodinti 2005 metais. Šiuo metu ūkis pats  užsiaugina sodinukus, pats augina uogas, pats nuima derlių, pats gamina. Kadangi ūkyje gamyba nėra masinė, tai rankų darbas ir tradiciniai gamybos metodai vaidina svarbų vaidmenį. Ūkis netiekia produkcijos į didžiuosiu prekybos tinklus, todėl gamybos partijos gana mažos palyginti su kitais sulčių gamintojais ir produktai pagaminti su meile, siekiant maksimaliai išsaugoti šaltalankių uogose sukauptas naudingas žmogui medžiagas. Nuo pagaminimo iki patekimo ant pardavėjų prekystalio praeina ne daugiau kaip 2-5 dienos, todėl gaminami produktai visada švieži. Amberry prekės ženklu ženklina itin aukštos kokybės lietuviškus šaltalankių produktus, pagamintus iš sertifikuotame ekologiniame ūkyje užaugintų šaltalankių uogų.

 

Plačiau: http://www.amberry.lt

Informacija ruošiama.

MB Mokslo ekstraktai

UAB Eno extractum

UAB „ENO EXTRACTUM“ specializuojasi CO2 ekstraktų gamyboje ir subkritinės CO2 ekstrakcijos aparatų pardavime. Įmonės tikslas: teikti klientui kokybišką ir gryną produktą vykdant aplinką tausojančią gamybą. CO2 ekstraktai – puiki žaliava kosmetikos produktams, maisto papildams, aromatiniams gaminiams ir t.t. Didelis dėmesys gamybos procese skiriamas pradinės augalinės žaliavos rinkimuisi, siekiant gauti kuo didesnį naudingųjų komponentų kiekį galutiniame ekstrakte ir pateikti kokybiškiausią produktą galutiniam vartotojui. Taip pat atidžiai parenkami tinkamiausi gamybos parametrai, kurių dėka gaunamas reikiamos sudėties produktas. Vykdoma ir pagamintų ekstraktų kokybės kontrolė. Įmonė siūlo platų gaminamų CO2 ekstraktų pasirinkimą bei vykdo individualius užsakymus pagal klientų pageidavimus.

 

Plačiau: http://www.ecoextractum.com

Gaiviųjų gėrimų gamyba.

MB Suleda

UAB Arbatologija

Tealure

Tealure idėja gimė studijų metu, kai Tealure įkūrėjas Ernestas Klevas praleido beveik pusmetį Nepale. Ten jam teko keliauti po kalnuotus regionus, renkant duomenis magistro tezėms.

Kelionių metu sutikti arbatos ūkininkai jį sužavėjo išskirtinio skonio arbatos rūšimis. Šis atradimas ir tuo metu ribota kokybiškos arbatos pasiūla paskatino įkurti Tealure.

Jau beveik dešimtmetį Ernestas ieško unikalios arbatos naujojo arbatų pasaulio šalyse ir ją tiesiogiai pristato išskirtinio skonio ieškantiems pirkėjams.

 

Iš natūralių Himalajų arbatų ir Ernesto sode auginamų žolelių kombinacijų įmonė gamina fermentuotą arbatos gėrimą – kombučią. O 2022 metais žengė papildomą žingsnį – nusprendę sumažinti atotrūkį tarp arbatos ir šokolado, į prekybą išleido rankų darbo šokolado plyteles, pagamintas iš rinktinių kakavos pupelių, kurios gamybos procese maišomos su pačių importuojamomis arbatomis, suteikiančiomis šokoladui dar neragautų skonio niuansų.

 

Plačiau: http://www.tealure.lt

MAGIC BROTH – 100% natūralus kalogeno baltymų šaltinis, aukštos maistinės vertės ir lengvai įtraukiamas į mitybą. Jame gausu įvairių tipų I, II, III tipo kolageno baltymų, kurie teikia daugiausia naudos jūsų odai, kaulams, sąnariams ir virškinimo sistemai.

 

Tai naujas sveikas produktas rinkoje, atitinkantis kolageno baltymų, sveikos mitybos ir tvarumo poreikį.

MB Kulagenas

MB Biofita

MTEP sprendimai farmacijos ir medicinos pramonei.

Moksliniai tyrimai, eksperimentinė plėtra, projektų rengimas ir konsultacijos.

 

 

Plačiau: http://biofita.eu

Informacija ruošiama,

MB Inferna

MB Sterilika

Informacija ruošiama.

Informacija ruošiama.

MB Londress

MB Sotukai

Iš rūpestingumo ir noro pasotinti visus šeimos narius, tarp kurių yra vegetarų, nevartojančių cukraus ir glitimo, ir net alergiškų pieno produktams, gimė SOTUKAI. Tai mažas ir patogus, vieno kąsnio, sotus augalinis maistas. Juk kasdien norisi būti sveikiems!

SOTUKAI – itin koncentruoti ir vertingi augalinės kilmės produktai viename kąsnyje. Tai maistingi gaminiai, kurie itin patogūs vartoti. Keli SOTUKAI po ranka ir jums nelieka vietos beverčiam ar mažai maistingam užkandžiui. Juose nėra pridėtinio cukraus, glitimo ar pieno produktų, todėl tinka visiems, net vaikams ar veganams. Tai SUPERMAISTAS jūsų kūno ir sielos sveikatai.

Plačiau: http://www.sotukai.lt

Tai –  natūralios kilmės batonėlių su hidrolizuoto kolageno baltymu gamintojai. Šie batonėliai pagaminti be gliuteno, be laktozės, be pridėtinio cukraus ir taip pat be genetiškai modifikuotų priedų. Įmonės didžiulis poreikis aukščiausiai kokybei atvedė nuo pačios pradžios iki išgauto galutinio produkto. Tai yra pirmasis batonėlis, kuris yra ne tik natūralus, bet ir kiekvienam suprantama sudėtimi, bet svarbiausia su kolagenu.

 

Plačiau: http://www.oxcollagen.lt

MB Kolageninis